Додаю ще один цікавий, ажурний, рельєфний візерунок спицями, гарно виглядає у полотні й водночас є досить простим у виконанні.
Завдяки ажурним вертикальним доріжкам він додає легкості та елегантності виробу. Такий візерунок чудово підійде для повітряних джемперів, пуловерів, кардиганів і навіть літніх топів.
Його можна використовувати як основний малюнок або як декоративний елемент для окремих деталей виробу. Завдяки грі світла і тіні, рельєфний візерунок додає фактурності та об’єму, а в поєднанні тонких ниток кідмохеру та мериноса створюється ефект невагомості. ⠀ Рапорт візерунка 9 петель + 1 петля для симетрії + 2 крайові. Рапорт у висоту 4 рядка. ⠀ Для зразка набирала 39 петель. 1 ряд: лицьові петлі. 2 ряд: виворітні петлі. 3 ряд: крайова, * 1 лицьова, накид, наступні 4 петлі виконуємо перехрещення вліво: 2 петлі знімаємо на праву спицю, робоча нитка за петлями, 2 лицьові, далі міняємо місцями 2 зняті і 2 пров’язані петлі (як при в’язанні косички 2х2), 2 не пров’язані петлі виконуємо як 2 разом лицьовою з нахилом вліво, наступні 4 петлі виконуємо перехрещення вправо: 2 петлі знімаємо на праву спицю, робоча нитка перед петлями, 2 наступні петлі лицьові виконуємо як 2 разом лицьовою з нахилом вправо, далі міняємо місцями 2 зняті і 2 пров’язані петлі (як при в’язанні косички 2х2), не пров’язані петлі в’яжемо лицьовими, накид, * 1 лицьова, крайова. 4 ряд: виворітні петлі. ⠀ Опис великий, але візерунок насправді простий у виконанні. В’язала зразок спицями 4.
В процесі використовувала мікс двох видів пряжі:
бобінний меринос, 1500м/100г (дві нитки),
кід-мохер на шовку, 1000м/100г (одна нитка).
Товщина пряжі-мікс із трьох ниток становить 429 м/100г.