Далі переходимо до в’язання рукавів.
Починаємо з формування окату рукава вкороченими рядами. Для цього з крайових петель, по лицьовій стороні полотна, набираємо перші 6 петель (верхня центральна частина рукава).
Розвертаємо роботу на вивовітну сторону, першу петлю знімаємо, далі в’яжемо виворітні петлі. В кінці рядка додаємо нові 6 петель з крайових петель пройми.
Увага! Кількість петель можна збільшити за допомогою накидів між петлями. Наприклад, дві петлі формуємо з крайових петель, далі один накид і т.д.
Розвертаємо роботу на лицьову сторону, першу петлю знімаємо, далі в’яжемо лицьові петлі. В кінці рядка додаємо нові 6 петель (з крайових петель пройми + накиди).
І так далі, формуємо нові петлі в кінці кожного рядкапо усій проймі. У мене вийшло 66 петель. Цього достатньо для бажаної ширини мого рукава. Далі в’яжу рукава по колу до необхідної довжини.
Перед манжетом виконую рівномірне зменшення петель, пров’язуючи: 1 лицьова, 2 разом лицьовою і т.д. На спицях залишилось 44 петлі. Переходимо на в’язання резинки 1х1, виконуємо 8 рядів. Далі 2 ряди подвійної резинки. Закриваємо петлі голкою.
Джемпер в’язала на розмір 48-50.
Довжина готового виробу 66 см. Витрати пряжі всього лише 230 г.
Джемпер вийшов теплим, ніжним та невагомим.